HepsiBuklet olarak, 5 yılı aşkın bir süredir otel, hastane, restoran, sosyal tesis gibi çeşitli işletmelere oda, kat ve ortak kullanım alanlarında kullanılan ürün ve ekipmanlarla hizmet sunmaktayız. Müşterilerimizin taleplerine odaklanarak, en doğru çözümleri sunma amacımız doğrultusunda sürekli çaba sarf ediyoruz.

İnovasyonu benimseyerek alt yapımızı güçlendiriyor ve geniş ürün çeşitliliği ile kaliteyi bir araya getirerek en iyi fiyat garantisiyle müşterilerimize üstün hizmet sunuyoruz. Otel buklet ürünlerinde kendi imalatımız olan ürün grupları ve firmamızın bayiliğini üstlendiği tüm ürünlerde, Avrupa Birliği normlarını belirleyen CE sertifikasına sahibiz. Bu sayede müşterilerimize yüksek kalite ve güvenilirlik sağlayarak uluslararası kalite ve güvenlik standartlarına tam uyum sağlıyoruz.

Teknolojik yenilikleri yakından takip ediyor, sürekli kendimizi yeniliyor ve çevreye duyarlı üreticilerin bayiliğini yaparak sürdürülebilir bir anlayışla hareket ediyoruz. Müşterilerimize en iyi ürün ve en iyi servis imkanlarını sunarak, güvenilir ve dayanıklı ürünlerle uzun vadeli işbirlikleri kurmayı hedefliyoruz.

KATALOĞUMUZU İNDİREREK TÜM ÜRÜNLERİ YAKINDAN İNCELEYEBİLİRSİNİZ
HEMEN İNDİR

Seyrantepe Mahallesi Özgür Çıkmazı Sokak No:3 Kağıthane/İSTANBUL